572501
Johan von Holst
(1841-1917)
Johan von holst, olja på duk, signerad och daterad 1883.

JOHAN VON HOLST, olja på duk, signerad och daterad 1883.

Hundvalpar i halm. 53 x 66 cm.

Några repor och kantslitage.

Droit de suite: No
Location:
Auction closed
Final bid
13 552
1 257
1 399
6 000 SEK
The auction is closed.
Accepted minimum price is met
Bidhistory (40 bids)
Sep 28, 2014 9:57 PM
13 552 SEK
8
Sep 28, 2014 9:55 PM
13 052 SEK
Sep 28, 2014 9:55 PM
13 000 SEK
Sep 28, 2014 9:54 PM
12 552 SEK
8
Sep 28, 2014 9:54 PM
12 052 SEK
All times are in CEST