425 items
A tennis-/gardenbench, GLTK Gothenburg.
Current bid
3 000 SEK
4 000 SEK
Soffbord, 1900-talets senare del.
Current bid
1 000 SEK
4 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
Current bid
1 800 SEK
3 000 SEK
Matbord, 1900-talets andra hälft.
Current bid
1 100 SEK
4 000 SEK
Soffbord Westbergs möbler Tranås 1950/60-tal.
Current bid
1 000 SEK
3 000 SEK
A late 19th century mirror and console table.
Current bid
1 200 SEK
4 000 SEK
A 20th century mirror and console table.
Current bid
2 200 SEK
4 000 SEK
A gilt mirror and console table, mid 20th Century.
Current bid
1 200 SEK
3 000 SEK
Alvar Aalto,
Current bid
7 200 SEK
8 000 SEK
Arne Jacobsen,
Current bid
24 000 SEK
20 000 SEK
Soffbord, 1900-talets slut.
Current bid
1 000 SEK
3 000 SEK
Öronlappsfåtölj, 1900-talets andra hälft.
Current bid
2 500 SEK
8 000 SEK
Alvar Aalto,
Current bid
3 000 SEK
3 000 SEK
A 1940's book shelf.
Current bid
2 000 SEK
2 500 SEK
A 1960's dining table, Hugo Troeds.
Current bid
400 SEK
4 000 SEK
A 19th Century gate leg table.
Current bid
2 000 SEK
4 000 SEK
A 19th century mirror.
Current bid
1 200 SEK
2 500 SEK
A mahogany wardrobe, early 20th Century.
Current bid
6 200 SEK
5 000 SEK
A coffee table from the.
Current bid
400 SEK
2 500 SEK
A pair of mid 20th century bedside tables.
Current bid
2 000 SEK
2 500 SEK
Spegel Art Deco 1940-tal.
Current bid
1 800 SEK
2 500 SEK
A 1930's book case.
Current bid
500 SEK
2 500 SEK
Spegel rokoko Sverige 1700-talets mitt.
Current bid
2 000 SEK
4 000 SEK
Soffbord, 1900-talets slut.
Current bid
1 800 SEK
3 000 SEK
A Niels Gammelgaard Moment sofa for IKEA 1980's.
Current bid
1 500 SEK
3 000 SEK
Stolar 4 st 1900-talets början.
Current bid
2 000 SEK
3 000 SEK
A 19th Century Gustavian sofa.
Current bid
2 000 SEK
4 000 SEK
A sewing box from around the year 1800.
Current bid
1 600 SEK
4 000 SEK
A 1920's/30's desk.
No bids
3 000 SEK
A vitrine cabinet from around 1900.
Current bid
2 200 SEK
8 000 SEK
A 1950's armchair.
Current bid
165 EUR
250 EUR
A cast iron garden sofa, circa 1900.
Current bid
1 600 SEK
2 500 SEK
Torkställning, omkring 1900.
Current bid
300 SEK
2 500 SEK
A 1940/50's rosewood armchair.
Current bid
1 000 SEK
2 500 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets senare del.
Current bid
800 SEK
4 000 SEK
Soffa England 1900-talets senare del.
Current bid
4 600 SEK
3 000 SEK
Fåtöljer ett par England 1900-talets senare del.
Current bid
5 100 SEK
4 000 SEK
STOLAR, 4 st, Fastrup, Danmark, 1960-tal.Redigera.
Current bid
4 600 SEK
4 000 SEK
Current bid
500 SEK
3 000 SEK
Sideboard, 1900-talets mitt.
Current bid
5 400 SEK
4 000 SEK
Soffa Danmark 1900-talets andra hälft.
Current bid
4 000 SEK
5 000 SEK
Stolar 6 st 1900-talets första hälft.
Current bid
3 500 SEK
4 000 SEK
Kerstin Hörlin-Holmquist,
Current bid
350 SEK
4 000 SEK
Matbord 1900-talets senare del.
Current bid
2 200 SEK
3 000 SEK
Bruno Mathsson,
Current bid
3 000 SEK
4 000 SEK
A Carl Malmsten sideboard for Stolab, dated 2006.
Current bid
3 200 SEK
4 000 SEK