Tilaa uutiskirjeemme

795545
Carl Peter Lehmann
(1794-1876)
Carl peter lehmann,
Carl peter lehmann,

CARL PETER LEHMANN,

62 x 57 cm.

Krakelointia. Kellastunut. Kulumaa. Vähäistä värinlähtöä.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Alkuperä - Provenienssi

Lidströmer,
Otto A O Lidströmer var gift med deras dotter Clara C A Lodin

Lähtöhinta
3 000 SEK