Tilaa uutiskirjeemme

802038
Carl Peter Lehmann
(1794-1876)
Carl peter lehmann,
Carl peter lehmann,
Carl peter lehmann,

CARL PETER LEHMANN,

62 x 52.5 cm.

Värinlähtöä. Krakelointia.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Alkuperä - Provenienssi

Lidströmer.
Carolina Lodin (1828-1911) gifte sig 1865 med grosshandlare Otto Lidströmer (1839-1915)

Lähtöhinta
4 000 SEK