1166416
Okänd konstnär 1800/1900-tal
Unknown artist,  indistinctly signed and dated hospital del rey, burgos 1924.

UNKNOWN ARTIST, indistinctly signed and dated Hospital del Rey, Burgos 1924.

Sunny town scene. 51 x 56 cm.

Ei tutkittu ilman kehyksiä. Kupruileva paperi tai kangas. Vähäisiä tahroja.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Alkuperä - Provenienssi

Private collection.

Loppuhinta
1 300
122
135
Lähtöhinta
3 000 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (15 tarjousta)
21. syys 16:03
1 300 SEK
19. syys 20:33
1 200 SEK
19. syys 14:03
1 100 SEK
19. syys 14:03
1 001 SEK
17. syys 22:08
950 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia