Tilaa uutiskirjeemme

Taide Grafiikka
1201759
Fernandez Arman
(1928-2005)
Fernandez arman, färgserigrafi, signerad och numrerad 78/125.

FERNANDEZ ARMAN, färgserigrafi, signerad och numrerad 78/125.

Ur "Suite for violin". Bildmått ca 47 x 63 cm.

Ej examinerad ur ram.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Ota yhteyttä
Vera Lind
Vera Lind
Manager Valuation Desk, Malmö
+46 739 400 825

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Lähtöhinta
3 000 SEK