Decorate with antiques

235 Esinettä
SIL, mässing och trä, 1700-tal.

Lähtöhinta
2 500 SEK
Ten cast iron keys, 17th/18th century.

Lähtöhinta
1 500 SEK
A 19th century bronze dor handle.

Lähtöhinta
2 500 SEK
An 18th century pewter bowl.

Lähtöhinta
2 000 SEK
BLOMKORG, mässing, 1900-tal.

Lähtöhinta
1 500 SEK
LJUSSTAKE, brons, 1600-tal.

Lähtöhinta
2 500 SEK
An 18th century brass box.

Lähtöhinta
2 000 SEK
An 18th century fayence dish.

Lähtöhinta
2 000 SEK
A 20th Century ceiling light.

Lähtöhinta
2 000 SEK
GRYTHÅLLARE, smide, 1700-tal.

Lähtöhinta
2 500 SEK
BÖCKER, 7 st, 1700-tal.

Lähtöhinta
2 000 SEK
FÄLLKNIVAR, 3 st, ben, 1900-tal.

Lähtöhinta
1 500 SEK
MORTLAR, 3 st, 1900-tal.

Lähtöhinta
2 000 SEK
LJUSSTAKE, brons, 1700-tal.

Lähtöhinta
1 500 SEK
BREVPRESS, 1900-talets början.

Lähtöhinta
1 500 SEK
MATTO, Hamadan, ca 412 x 114 cm.

Lähtöhinta
4 000 SEK
LJUSSTAKE, brons, 1700-tal.

Lähtöhinta
1 500 SEK
A 19th century brass fisk pan.

Lähtöhinta
1 500 SEK
A 19th century brass jardiniere.

Lähtöhinta
2 000 SEK
LJUSSTAKE, brons, 1600-tal.

Lähtöhinta
2 500 SEK
KULOR, 4 st, järn, 1800-tal.

Lähtöhinta
2 000 SEK
RESEUR, 1800-tal.

Lähtöhinta
1 500 SEK
KULOR, 4 st, malakit, 1800-tal.

Lähtöhinta
1 500 SEK
KANDELABER, smide, 1800-tal.

Lähtöhinta
3 000 SEK
YTTERFODER, mässing, 1800-tal.

Lähtöhinta
2 000 SEK
TENNISNÄT, 1950-tal.

Lähtöhinta
1 500 SEK