1249451
FÅTÖLJ, S35, Marcel Breuer, Thonet, 1970/80-tal.
FÅtÖlj, s35, marcel breuer, thonet, 1970/80-tal.

Förkromad stomme, rottingsits och rygg, träklädda armstöd. Formgiven av Marcel Breuer på 1930-talet. Etikettmärkt Thonet. Sitthöjd ca 38 cm.

Vähäistä kulumaa.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Ota yhteyttä
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Arvioija

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Loppuhinta
14 500
1 420
1 685
Lähtöhinta
7 000 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (41 tarjousta)
24. elo 22:11
14 500 SEK
24. elo 22:10
14 000 SEK
24. elo 22:10
14 000 SEK
24. elo 22:09
13 500 SEK
24. elo 22:08
13 000 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia