1262215
KARL ASPLUND, Zorns graverade verk. Beskrivande katalog. I-II. Stockholm (A.-B. Bukowskis konsthandel) 1920-21.
Karl asplund, zorns graverade verk. beskrivande katalog. i-ii. stockholm (a.-b. bukowskis konsthandel) 1920-21.

2 volymer. Halvskinnband. Numrerad 42/325. Ur upplagan som trycktes på linnelump-papper.

Wear due to age and use.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Alkuperä - Provenienssi

Skånsk privatsamlare.

Ota yhteyttä
Joakim Fingal
Joakim Fingal
Arvioija
+46 (0)709 17 99 94

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Lähtöhinta
4 000 SEK