1092600
Magne Furuholmen
(Norja, Syntymävuosi 1962)
Magne furuholmen, monotype on paper, signed.

Magne Furuholmen, Monotype on paper, signed.

Untitled. Image size 75 x 56 cm. Numbered 1/1.

Ei tutkittu ilman kehyksiä. Kupruileva paperi tai kangas.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L114
Alkuperä - Provenienssi

Galleri Riis, Oslo.

Lisätietoja

Magne Furuholmen är en norsk musiker, sångare, kompositör och konstnär. Han är mest känd som keyboardist i gruppen A-ha som var extremt stora under 1980- och 90-talet med hitlåtar som "Take on me". Furuholmen har också arbetat med filmmusiken till ett antal norska filmer sedan 1994.

Ota yhteyttä
Louise Wrede
Tukholma
Louise Wrede
Specialist Contemporary Art
+46 (0)739 40 08 19

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
10 000 SEK