1268611

Barbro Bäckström

(Ruotsi, 1939-1990)
Barbro bäckström. utan titel, tusch, signerad och daterad 1982.

Barbro Bäckström. Utan titel, tusch, signerad och daterad 1982

Bladstorlek 63 x 50 cm

Not examined out of frame. Minor stains. Minor buckled paper.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Ota yhteyttä
Maria Granström
Maria Granström
Site manager Malmö/ Private Sales
+46 (0)739 40 08 09

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Lähtöhinta
8 000 SEK