1241092

Heidi Lampenius

(Suomi, Syntymävuosi 1977)
Heidi lampenius, "the solution".

Heidi Lampenius, "The solution".

A tergo sign. Akryyli ja muste kankaalle 180 x 145 cm.

Yleisvaikutelma hyvä.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Alkuperä - Provenienssi

Helsinki Contemporary 2016.

Ota yhteyttä
Laura Pohjola
Helsinki
Laura Pohjola
Vastaava asiantuntija suomalainen moderni taide ja nykytaide
+358 (0)50 428 2146

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Asiakaspalvelu
Lähtöhinta
1 200 EUR