171A
218295
Paul Delvaux
(1898-1994)

"DEVANT LA VILLE".

Sign. Litografia, 54/75, 48x65 cm.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Lähtöhinta:

2 000 - 2 500 EUR

Vasarahinta:
2 000 EUR
Näyttelyt

Taidesalonki Pinx, Helsinki, 1970.

Lisätietoja

Tehty 1969.

Ota yhteyttä asiantuntijaan
Laura Pohjola
Helsinki
Laura Pohjola
Asiantuntija moderni taide ja nykytaide
+358 (0)50 428 2146