1008764
Leena Nio
(Syntymävuosi 1982)
Leena nio, "control ii".
Leena nio, "control ii".
Leena nio, "control ii".

LEENA NIO, "CONTROL II".

A tergo sign. 2013. Öljy kankaalle 46x54 cm.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Alkuperä - Provenienssi

Galerie Forsblom.

Ota yhteyttä
Laura Pohjola
Helsinki
Laura Pohjola
Asiantuntija moderni taide ja nykytaide
+358 (0)50 428 2146

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Loppuhinta
1 500
15 941
1 661
Lähtöhinta
1 500 - 2 000 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (14 tarjousta)
19. maalis 2018 18:36
1 500 EUR
19. maalis 2018 18:36
1 450 EUR
19. maalis 2018 18:36
1 400 EUR
19. maalis 2018 18:36
1 350 EUR
19. maalis 2018 18:35
1 300 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia