Tilaa uutiskirjeemme

1015665
Jani Leinonen
(Syntymävuosi 1978)
Jani leinonen, "ivana blue".
Jani leinonen, "ivana blue".
Jani leinonen, "ivana blue".
Jani leinonen, "ivana blue".

JANI LEINONEN, "IVANA BLUE".

Sign. 2010. Akryyli printatulle kankaalle 120x79 cm.

Vaurio vasemmassa alakulmassa.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Alkuperä - Provenienssi

Zetterberg Gallery. Merkittävä yksityiskokoelma.

Ota yhteyttä
Laura Pohjola
Helsinki
Laura Pohjola
Asiantuntija moderni taide ja nykytaide
+358 (0)50 428 2146

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Loppuhinta
6 200
65 069
6 720
Lähtöhinta
7 000 - 9 000 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (7 tarjousta)
9. maalis 2018 18:37
6 200 EUR
9. maalis 2018 14:50
6 000 EUR
9. maalis 2018 14:50
5 999 EUR
8. maalis 2018 17:48
5 600 EUR
8. maalis 2018 17:21
1 230 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia