1017037
Reima Nevalainen
(Syntymävuosi 1984)
Reima nevalainen, "cocoon".
Reima nevalainen, "cocoon".
Reima nevalainen, "cocoon".

REIMA NEVALAINEN, "COCOON"

A tergo sign. 2011. Akryyli, lateksi kollaasi ja öljy kankaalle 130x110 cm.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Alkuperä - Provenienssi

Galerie Forsblom, Helsinki.

Ota yhteyttä
Laura Pohjola
Helsinki
Laura Pohjola
Asiantuntija moderni taide ja nykytaide
+358 (0)50 428 2146

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Loppuhinta
2 600
27 711
2 872
Lähtöhinta
2 500 - 3 000 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (25 tarjousta)
8
19. maalis 2018 18:58
2 600 EUR
19. maalis 2018 18:56
2 500 EUR
19. maalis 2018 18:56
2 500 EUR
19. maalis 2018 15:41
2 400 EUR
19. maalis 2018 15:37
2 300 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia