1312499

Mauno Hartman

(Suomi, 1930-2017)
Mauno hartman, nimetön.
Mauno hartman, nimetön.
Mauno hartman, nimetön.
Mauno hartman, nimetön.
Mauno hartman, nimetön.
Mauno hartman, nimetön.
Mauno hartman, nimetön.

Mauno Hartman, Nimetön.

Sign. 1978. Puu, leveys 66 cm.

Iänmukaista kulumaa.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Alkuperä - Provenienssi

Jörn Donnerin kokoelma.

Ota yhteyttä
Laura Pohjola
Helsinki
Laura Pohjola
Vastaava asiantuntija suomalainen moderni taide ja nykytaide
+358 (0)50 428 2146

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Asiakaspalvelu
Lähtöhinta
800 EUR