52
382553
Johan Widén
Johan widén, "28 september".
Johan widén, "28 september".
Johan widén, "28 september".

"28 September"

Signed Johan Widén and dated 1998 on verso. Diptych. Mixed media on copper mounted on panel 99 x 91 and 30 x 24 cm.

Slitage och smärre skador.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Lähtöhinta:

20 000 - 30 000 SEK

2 378 - 3 567 EUR

Täydennyslista

Droite de Suite

Alkuperä - Provenienssi

Galleri Gunnar Olsson, Stockholm, Sweden,
Acquired from the above.

Näyttelyt

Galleri Gunnar Olsson, Stockholm, Sweden, 1998.