Taide Klassinen taide
1140997
Joseph Mallord William Turner, kopio
(1775-1851)
Joseph mallord william turner, copy after, oil on canvas.

JOSEPH MALLORD WILLIAM TURNER, copy after, oil on canvas.

Caernarvon Castle. 64 x 78 cm.

Naarmuja. Krakeloitunut.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - Z1
Alkuperä - Provenienssi

Acquired in London in the 1920/30s. Thence by descent in the family.

Ota yhteyttä
Caroline Lindahl
Tukholma
Caroline Lindahl
Specialist Modern Art
+46 (0)739 40 08 16

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
5 000 SEK