Taide Grafiikka
1176872
Beverloo Corneille
(1922-2010)
Beverloo corneille, 2 colour lithographes, signed and dated 61 and 63, numbered 115/120 and 55/75.

BEVERLOO CORNEILLE, 2 colour lithographes, signed and dated 61 and 63, numbered 115/120 and 55/75.

45 x 54 resp 50 x 51 cm.

Ei tutkittu ilman kehyksiä.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - T19
Alkuperä - Provenienssi

Sydsvenska Dagbladets konstsamling.

Ota yhteyttä
Maria Granfeldt
Maria Granfeldt
Manager Valuation Desk, Malmö
+46 (0)707 77 08 07

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Mitä kuljetus maksaa?
Lisätietoa Suomen kuljetuksista postilakon aikana.

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
2 500 SEK