1182259
Martin Emond
(1895-1965)
Martin emond, olja på duk, signerad.

MARTIN EMOND, olja på duk, signerad.

Kaupunkinäkymä, 71 x 97 cm.

Iänmukaista kulumaa.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T44
Ota yhteyttä
Laura Pohjola
Helsinki
Laura Pohjola
Asiantuntija moderni taide ja nykytaide
+358 (0)50 428 2146

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Mitä kuljetus maksaa?
Lisätietoa Suomen kuljetuksista postilakon aikana.

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Tarjottu
150
1 599
166
Lähtöhinta
300 EUR
Pohjahintaa ei ole saavutettu
Tehdyt tarjoukset (4 tarjousta)
9. marras 13:11
150 EUR
9. marras 13:11
100 EUR
4. marras 23:34
50 EUR
4. marras 14:30
40 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia