1189053
FÅTÖLJER ett par Art Deco-stil 1900-tal
FÅtÖljer ett par art deco-stil 1900-tal.

Fanerade med valnöt och zebrano, stoppad sits och rygg, sitthöjd ca 54, total höjd ca 89 cm

Vähäistä kulumaa. Naarmuja. Jälkiä.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Ota yhteyttä
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Arvioija
+46 (0)767 81 06 13

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Lähtöhinta
4 000 SEK