1189089
FÅTÖLJER, ett par 1900-talets första hälft.
FÅtÖljer, ett par 1900-talets första hälft.

Fanerade med valnöt, fast stoppad sits och rygg, sitthöjd 42, höjd 88 cm

Iänmukaista kulumaa. Naarmuja. Kolhu. Jälkiä. Tahroja.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Ota yhteyttä
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Arvioija
+46 (0)767 81 06 13

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Tarjottu
1 500
142
158
Lähtöhinta
2 500 SEK
Pohjahintaa ei ole saavutettu
Tehdyt tarjoukset (3 tarjousta)
24. marras 19:32
1 500 SEK
24. marras 17:42
1 100 SEK
20. marras 13:55
1 000 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia