1190714
Rune Jansson
(1918-2014)
Rune jansson, olja på pannå, signerad och daterad -45.

RUNE JANSSON, olja på pannå, signerad och daterad -45.

34 x 27 cm.

Merkityksetöntä pintakulumaa.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T329
Ota yhteyttä
Christian Olsén
Tukholma
Christian Olsén
Arvioija
+46 (0)703 09 56 57

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Mitä kuljetus maksaa?
Lisätietoa Suomen kuljetuksista postilakon aikana.

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Huutokauppa päättyy

3 päivää 10 tuntia
Tarjottu
1 200
113
124
Lähtöhinta
2 500 SEK
Pohjahintaa ei ole saavutettu
Tee korkein tarjouksesi. Tarjouksesi on oltava vähintään 1 300 SEK. Lue lisää.
Tehdyt tarjoukset (2 tarjousta)
16. marras 16:57
1 200 SEK
16. marras 11:18
800 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia