1196735
LJUSSTAKAR, ett par, Ny-Louis XV Frankrike, 1800-talets mitt
Ljusstakar, ett par, ny-louis xv frankrike, 1800-talets mitt.

Förgylld brons, rik dekor av blad och rocaille, lösa manschetter, höjd 27 cm

Kulumaa.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V5
Ota yhteyttä
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Arvioija
+46 (0)767 81 06 13

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Tarjottu
1 000
95
105
Lähtöhinta
6 000 SEK
Pohjahintaa ei ole saavutettu
Tehdyt tarjoukset (2 tarjousta)
30. marras 20:44
1 000 SEK
30. marras 14:54
500 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia