Tilaa uutiskirjeemme

Design Muut
1200404
ELIS BERGH, glasservis, 60 dlr, "Karlberg", Kosta, 1900-talets andra hälft.
Elis bergh, glasservis, 60 dlr, "karlberg", kosta, 1900-talets andra hälft.

Bestående av:
11 + 1 vinglas
12 champagneglas
12 seltserglas
12 starkvinsglas
12 snapsglas

Bruksskick. Kan variera något i höjd.
2 vinglas med obetydande nagg.
1 chapagneglas med flera fotnagg.
3 champagneglas med obetydande fotnagg.
1 starkvinsglas med nagg.
1 starkvinsglas med fotnagg.
1 starkvinsglas med obetydande nagg.
1 snapsglas med nagg.
1 snapsglas med fotnagg.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Ota yhteyttä
Vera Lind
Vera Lind
Manager Valuation Desk, Malmö
+46 739 400 825

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Lähtöhinta
3 000 SEK