Tilaa uutiskirjeemme

1200759
LLADRO, figurgrupp, no 821, bil och fåglar, Spanien, dekor av Ruiz, 1900-talets slut.
Lladro, figurgrupp, no 821, bil och fåglar, spanien, dekor av ruiz, 1900-talets slut.

Length ca 59, width ca 32, height ca 39 cm.

Use wear, dirt.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Alkuperä - Provenienssi

Intyg medföljer daterat 1992

Ota yhteyttä
Vera Lind
Vera Lind
Manager Valuation Desk, Malmö
+46 739 400 825

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Lähtöhinta
4 000 SEK