1256399
BOK, "Lillebror och Karlsson på taket", Signerad samt stenograferad.
Bok, "lillebror och karlsson på taket", signerad samt stenograferad.

Tryckt 1982. Korrigerad samt med anteckningar i stenografi, enl uppg utförda av Astrid Lindgren.

Vähäistä kulumaa.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Alkuperä - Provenienssi

Säljaren har fått boken i gåva Av Astrid då denne arbetade med henne under en period.

Ota yhteyttä
Jessica Löfgren
Tukholma
Jessica Löfgren
Arvioija
+46 (0)727 43 08 79

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Lähtöhinta
2 500 SEK