1261412
Olle Svanlund
(Ruotsi, 1909-1996)
Olle svanlund, a signed and dated oil on canvas.

OLLE SVANLUND, a signed and dated oil on canvas.

81 x 88 cm.

Smärre slitage. Mindre bucklor.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Ota yhteyttä
Joakim Fingal
Joakim Fingal
Arvioija
+46 (0)709 17 99 94

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Loppuhinta
4 300
415
487
Lähtöhinta
4 000 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (11 tarjousta)
16. loka 15:40
4 300 SEK
16. loka 15:15
4 100 SEK
16. loka 15:15
4 000 SEK
16. loka 15:15
3 800 SEK
16. loka 15:15
3 600 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia