Design Taidelasi
1311481

Jan Johansson

(Ruotsi, Syntymävuosi 1942)
Jan johansson, a pair of signed glass sculptures orrefors later part of the 20th century.

Jan Johansson, a pair of signed glass sculptures Orrefors later part of the 20th century

Signerade Orrefors 9024270 Jan Johansson, höjd 23,5 samt Orrefors 9031370 Jan Johansson, höjd 25 cm

Wear. Scratches. One with larger chip.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V14
Alkuperä - Provenienssi

Gåva från Krångede AB till Sydkraft på deras 75-års-jubileum 1981.
EON, tidigare Sydkraft

Ota yhteyttä
Alexandra Xu
Tukholma
Alexandra Xu
Arvioija
+46 (0)707 15 77 12

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Asiakaspalvelu
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
2 500 SEK