Keräilyesineet

Oletko meidän laillamme parantumaton nostalgikko, joka arvostaa vanhoja esineitä, vai onko sinusta kenties jo tullut innokas keräilijä? Siinä tapauksessa tämä keräilyesineiden tuoteryhmä on tutustumisen arvoinen. Keräilyesineisiin kuuluvat muun muassa antiikkilelut ja vintage-lelut, muistoesineet ja muut keräilyharvinaisuudet. Täällä voit törmätä olympiamitaliin vuosikymmenten takaa, Star Wars-hahmoihin, peltiautoihin 50-luvulta, elokuvajulisteisiin tai ehkäpä juuri... Lue lisää

Items in focus

18 Esinettä
PER HENRIK SIMMAS, a Sami reindeer horn knife.
Tarjottu
1 800 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
VINSTÄLL, ett par, Rigidex, 1930-tal.
Tarjottu
2 400 SEK
Lähtöhinta
4 000 SEK
ALEXANDER GIRARD, five, wooden dolls, Vitra.
Tarjottu
3 400 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
A Swedish copper plate, 4 Daler silvermynt, 1731.
Tarjottu
15 000 SEK
Lähtöhinta
6 000 SEK
SKRIVSTÄLL, 1900-talets första hälft.
Tarjottu
650 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
PER-ÅKE BLIDEGÅRD,
Tarjottu
1 000 SEK
Lähtöhinta
6 000 SEK