Muut tuotteet

36 Esinettä
A Swedish commemorative medal in 18K gold.
Tarjottu
25 500 SEK
Lähtöhinta
23 000 SEK
A pewter vase, Stockholm, 1931.
Tarjottu
1 600 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
A Swedish 18th century parcel-gilt thumbler, unmarked.
Tarjottu
6 700 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
A silver plated Art Déco teabox from the 1930's.
Tarjottu
1 200 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
TORE STRINDBERG, a bronze wall plate, signed.
Tarjottu
2 000 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
VÄGGPANEL, Tibet.
Tarjottu
2 200 SEK
Lähtöhinta
5 000 SEK
A Walther LP 53 air gun. In production 1953-1976.
Tarjottu
2 800 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
TUBKIKARE, 1800/1900-tal.
Tarjottu
600 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
SAMLING ADLIGA SIGILL, samling om ca 260 st.
Tarjottu
800 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
Supreme Coleman CT200U Mini Bike, 2017.
Tarjottu
20 000 SEK
Lähtöhinta
25 000 SEK
DÖRRHANDTAG, Paolo de Poli, Gio Ponti, 1960-tal.
Tarjottu
2 000 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
CISTERN, Höganäs, 23 L.
Tarjottu
2 600 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
MAX WALTER SVANBERG'S easel.,
Tarjottu
2 000 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
VÄGGPLAKETT, okänd, gjutjärn, 1900-tal.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
A heater, presumably England, circa 1900.
Tarjottu
300 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
SAMEKNIV, renhorn, signerad Lars Raidmark.
Tarjottu
1 000 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
KANDELABRAR 1 par Jugend tidigt 1900-tal.
Tarjottu
1 200 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
A late 1800's model ship.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
10 000 SEK
LJUSSTAKAR, ett par, tenn, 1820.
Tarjottu
3 400 SEK
Lähtöhinta
4 000 SEK
BRÄNNVINSSCHATULL med 4 flaskor, 1800-tal.
Tarjottu
2 422 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK