Muut tuotteet

Items in focus

120 Esinettä
MIKROMOSAIK, Italien, 1800-tal.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
GJUTFORM, brons, 1800-tal.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
MINIATURE, 18th Century, gouache.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
BEHÅLLARE, mässing, 1800-tal.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
DÖRRHANDTAG, 4 st, brons, 1800-tal.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
BOKSTÖD, ett par, 1900-talets mitt.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
Silver and wood.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
6 000 SEK
Sculpture, plaster, 20th Century.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
51 Seriemegasinet magazines, 1950.
Tarjottu
800 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
BYSTER, 3 st, brons, 1800-tal.
Tarjottu
300 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
CHAMPAGNEKYLARE, tenn, 1900-tal.
Tarjottu
300 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
2 speakers, Beovox, Bang & Olufsen.
Tarjottu
400 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
MINIATURE, early 19th century, gouache.
Tarjottu
600 SEK
Lähtöhinta
6 000 SEK
SKRIN, glas och mässing, 1800-talets mitt.
Tarjottu
1 800 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
DEKORELEMENT, målat gjutjärn, sent 1800-tal.
Tarjottu
300 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
VIGVATTENSKÅL, mässing, England, 1700-tal.
Tarjottu
500 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
SALTKAR, 6 st, delvis emaljerade, 1900-tal.
Tarjottu
500 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
A leather footstool by Dimitri Omersa & Co.
Tarjottu
1 000 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
IKON, Ryssland, 1800-tal.
Tarjottu
1 000 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
9 Neon-signs from the 20th century.
Tarjottu
2 500 SEK
Lähtöhinta
6 000 SEK
DÖRRHANDTAG, 3 st, brons, 1800-tal.
Tarjottu
750 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
WÜRTTEMBERGISCHE METALLWARENFABRIK,
Tarjottu
1 100 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
JARDINJÄR, mässing, 1800-tal.
Tarjottu
550 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
SALVADOR DALÍ,
Tarjottu
2 500 SEK
Lähtöhinta
5 000 SEK
PROVDOCKA, 1900-talets första hälft.
Tarjottu
400 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
PIEDESTALER, ett par, lergods, 1900-tal.
Tarjottu
1 600 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
KÖTTKROK, smide, 1700-tal.
Tarjottu
500 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
A pair of rococo style bronze wall lights, ca 1900.
Tarjottu
1 000 SEK
Lähtöhinta
8 000 SEK
a model of a boat from around 1950.
Tarjottu
2 200 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
An English 19th century writing box.
Tarjottu
900 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
SKULPTUR, brons, troligen 1600-tal.
Tarjottu
500 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
MAP - LUND, Sweden, ink and water color, C Erman 1932.
Tarjottu
1 000 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
AFFISCH, "USA SAS", Clausen 61.
Tarjottu
500 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
DÖRRAR, ett par, omkring år 1900.
Tarjottu
1 800 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
A ca 1900 rocking horse.
Tarjottu
2 000 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
A wooden motor cycle.
Tarjottu
3 000 SEK
Lähtöhinta
8 000 SEK
FIRE UTENSILS, 6 parts, 20th century.
Tarjottu
1 700 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
15 Fantomen serie magazines from 1951-1952.
Tarjottu
1 000 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
BOKSTÖD, tenn, 1900-tal.
Tarjottu
1 500 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
Six Salvador Dalí tiles.
Tarjottu
2 400 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
A porphyry stand, 19th century.
Tarjottu
1 500 SEK
Lähtöhinta
4 000 SEK
A model of a car from the early 20th century.
Tarjottu
1 900 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
FRAME, second half of the 19th century.
Tarjottu
1 000 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
A winecooler, second half of the 20th century.
Tarjottu
1 400 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
A sculpture, possibly medieval.
Tarjottu
1 000 SEK
Lähtöhinta
4 000 SEK
KORISTEKILPI, kullattu, noin 1900.
Tarjottu
195 EUR
Lähtöhinta
250 EUR
2 speakers, Bang & Olufsen.
Tarjottu
2 000 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK