Taide

Taiteen tuoteryhmä sisältää laajan valikoiman maalaustaidetta, valokuvataidetta, grafiikkaa ja veistoksia. Sisältö kattaa useita taidehistoriallisia aikakausia ja esittelee taiteen aatehistorian kehitystä. Vieraillessasi sivustollamme voitkin kattavasti tutustua kaikkeen taiteeseen italialaisen 1600-luvun maalaustaiteen ja aivan viimeisimmän nykytaiteen väliltä. Kohteissamme on hyvin edustettuina myös suomalainen taide ja nykytaide. Taidehuutokaupassamme on ollut suomalaisen maalaustaiteen arvostetuimpia... Lue lisää

22 Esinettä
KJARTAN SLETTEMARK, mixed media, signed.
Tarjottu
5 500 SEK
Lähtöhinta
10 000 SEK
GONG MING,
Tarjottu
5 200 SEK
Lähtöhinta
20 000 SEK
LINA BJERNELD, oil on pannå, signed LB.
Tarjottu
2 200 SEK
Lähtöhinta
6 000 SEK
PATRICK CHAPPERT-GAUJAL,
Tarjottu
400 SEK
Lähtöhinta
15 000 SEK
JODY MUSSOFF,
Tarjottu
300 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
ÖYVIND FAHLSTRÖM,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
LIIS KOGER, acrylic on canvas, signed and dated 2013.
Tarjottu
4 000 SEK
Lähtöhinta
5 000 SEK
LIIS KOGER, acrylic on canvas, signed and dated 2011.
Tarjottu
3 400 SEK
Lähtöhinta
4 000 SEK
PER ADALBERT VON ROSEN, oil on canvas, signed.
Tarjottu
2 000 SEK
Lähtöhinta
7 000 SEK
KARIN WIKSTRÖM,
Tarjottu
4 000 SEK
Lähtöhinta
6 000 SEK
LARS LERIN, träsnitt, signerad och numrerad 235/360.
Tarjottu
3 200 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
KJARTAN SLETTEMARK,
Tarjottu
1 111 SEK
Lähtöhinta
20 000 SEK