Valaisimet

Useat valopisteet kodissa luovat harmoniaa ja tunnelmaa, sekä kohottavat yleisilmettä. Bukowskin nettihuutokaupassa on tarjolla laaja valikoima valaisimia juuri tätä varten. Valaisinosiosta löydät upeat design-valaisimet esimerkiksi tanskalaiselta Verner Pantonelta, ruotsalaiselta lasitaiteilijalta Carl Fagerlundilta sekä amerikkalais-japanilaiselta Isamu Noguchilta. Näiden lisäksi löydät lattia-, katto- sekä pöytävalaisimia eri aikakausilta ja suunnittelijoilta. Design-valaisimien lisäksi kohteistamme... Lue lisää

78 Esinettä
TOM DIXON, A 'Melt' ceiling lamp.
Tarjottu
2 401 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
GOLVLAMPA, 1950-tal.
Tarjottu
6 200 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
A 1960/70s glass and brass ceiling lamp.
Tarjottu
2 000 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
A MID 20TH CENTURY CEILING LAMP.
Tarjottu
6 200 SEK
Lähtöhinta
4 000 SEK
BORDSLAMPA, glas, funkis, 1930-/1940-tal.
Tarjottu
350 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
A late 19th century brass ceiling light.
Tarjottu
1 200 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
LJUSSTAKAR ett par empire-stil 1800-talets senare del.
Tarjottu
1 800 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
Four 1960/70's wall lights.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
PETER CELSING,
Tarjottu
1 000 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
OLLE ALBERIUS,
Tarjottu
1 600 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
A 1930s ceiling light.
Tarjottu
300 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
HANS-AGNE JAKOBSSON,
Tarjottu
1 200 SEK
Lähtöhinta
4 000 SEK
A Carl Fagerlund ceiling lamp, Orrefors.
Tarjottu
2 000 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
A six light chandalier, Rococo style, 20th Century.
Tarjottu
1 000 SEK
Lähtöhinta
3 500 SEK
TAKLAMPA, jugend.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
TAKLAMPA, ca 1960-70-tal.
Tarjottu
1 800 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
PIERRE FORSSELL,
Tarjottu
5 200 SEK
Lähtöhinta
6 000 SEK
ANDERS PEHRSON, plastic 'Bumling' pendant.
Tarjottu
400 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
LJUSSTAKAR, ett par, 1900-tal.
Tarjottu
1 801 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
A pair of fliir lights.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
TAKLAMPA, 1920-30-tal.
Tarjottu
1 000 SEK
Lähtöhinta
4 000 SEK