Valaisimet

Kevään valoa odotellessa pimeyttä voi helpottaa valaisimilla. Useat valopisteet kodissa luovat harmoniaa ja tunnelmaa, sekä kohottavat yleisilmettä. Bukowskin nettihuutokaupassa on tarjolla laaja valikoima valaisimia juuri tätä varten. Valaisinosiosta löydät upeat design-valaisimet esimerkiksi tanskalaiselta Verner Pantonelta, ruotsalaiselta lasitaiteilijalta Carl Fagerlundilta sekä amerikkalais-japanilaiselta Isamu Noguchilta. Näiden lisäksi löydät lattia-, katto- sekä pöytävalaisimia... Lue lisää

20 Esinettä
A 1930s metal floor lamp.
Tarjottu
1 000 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
A late 20th Century floor light.
Tarjottu
1 400 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
A Bergboms standard light.
Tarjottu
1 750 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
A pair of brass floor lamps, 2000's.
Tarjottu
1 500 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
GOLVLAMPA 1940/50-tal.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
GOLVLAMPA, uplight, modern tillverkning.
Tarjottu
1 800 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
ATELJÉ LYKTAN, floor lamp, "Gustav", 1970/80's.
Tarjottu
2 600 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
Two lamps from Fløistad, Norway.
Tarjottu
1 000 SEK
Lähtöhinta
4 000 SEK
GIAN NICOLA GIGANTE,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
4 000 SEK