1158 Esinettä
Chanel, armband, 2022.
9 h 53m
Chanel, armband, 2022.
Tarjottu
6 000 SEK
Lähtöhinta
8 000 SEK
Matta, kelim 294 x 197 cm.
10 h 2m
Matta, kelim 294 x 197 cm.
Tarjottu
4 000 SEK
Lähtöhinta
7 000 SEK
Stolar, 3 st, 1700/1800-tal.
10 h 7m
Stolar, 3 st, 1700/1800-tal.
Tarjottu
1 800 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
Bally, väska.
12 h 31m
Bally, väska.
Tarjottu
900 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
CO Hultén, akvarell och utförd 1938.
12 h 38m
Tarjottu
3 060 SEK
Lähtöhinta
2 500 - 3 000 SEK
Skåp, Kina, 1900-tal.
12 h 41m
Skåp, Kina, 1900-tal.
Tarjottu
2 000 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
Dagbädd, samtida,
12 h 45m
Dagbädd, samtida,
Tarjottu
4 400 SEK
Lähtöhinta
5 000 SEK
Matta, Nain, part silk, ca 136 x 136 cm.
12 h 50m
Tarjottu
2 000 SEK
Lähtöhinta
4 000 SEK
Matta, Kashmar, ca 395 x 308.
12 h 53m
Matta, Kashmar, ca 395 x 308.
Tarjottu
10 000 SEK
Lähtöhinta
16 000 SEK
Gucci, väska.
13 h 1m
Gucci, väska.
Tarjottu
1 800 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
Chanel, väska, 2006-2008.
13 h 3m
Chanel, väska, 2006-2008.
Tarjottu
5 600 SEK
Lähtöhinta
8 000 SEK
Spegel, empirestil, 1800-tal.
13 h 9m
Spegel, empirestil, 1800-tal.
Tarjottu
2 600 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
Bror Marklund, relief, brons, höjd 16 cm.
13 h 13m
Tarjottu
5 000 SEK
Lähtöhinta
12 000 SEK
Prada, väska.
13 h 15m
Prada, väska.
Tarjottu
3 250 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
Ralph Lauren, weekendbag.
13 h 21m
Ralph Lauren, weekendbag.
Tarjottu
2 500 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
Matta, kashmar, ca 388 x 297.
13 h 23m
Matta, kashmar, ca 388 x 297.
Tarjottu
12 000 SEK
Lähtöhinta
16 000 SEK
Barskåp, 1900-talets mitt.
13 h 43m
Barskåp, 1900-talets mitt.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt.
13 h 45m
Golvlampa, 1900-talets mitt.
Tarjottu
1 700 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
Skåp, allmoge, sent 1700-tal.
13 h 51m
Skåp, allmoge, sent 1700-tal.
Tarjottu
6 000 SEK
Lähtöhinta
8 000 SEK
Erik Kirkegaard, stol, Danmark, 1960-tal.
13 h 59m
Tarjottu
1 800 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
Bengt Tornberg, matskedar, 5st, Linköping 1828.
14 h 9m
Tarjottu
1 600 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets början.
14 h 15m
Tarjottu
1 000 SEK
Lähtöhinta
4 000 SEK
Hugo Carlberg, olja på duk, signerad.
14 h 17m
Tarjottu
300 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
Fåtöljer ett par, 1800-tal.
14 h 25m
Fåtöljer ett par, 1800-tal.
Tarjottu
500 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
Spelbord, 1800-talets mitt.
14 h 27m
Spelbord, 1800-talets mitt.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
Dolce & Gabbana,
14 h 29m
Dolce & Gabbana,
Tarjottu
1 800 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
Vägglampa, 1900-talets första hälft.
14 h 33m
Tarjottu
1 500 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
Louis Vuitton, resväska,
14 h 35m
Louis Vuitton, resväska,
Tarjottu
4 000 SEK
Lähtöhinta
8 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Wilshire".
14 h 45m
Tarjottu
2 500 SEK
Lähtöhinta
4 000 SEK
Spegel, sengustavisnsk stil, 1800-tal.
14 h 53m
Tarjottu
1 500 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
Bokhylla, 1940/50-tal.
14 h 55m
Bokhylla, 1940/50-tal.
Tarjottu
2 300 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
Christian Dior, väska.
14 h 57m
Christian Dior, väska.
Tarjottu
600 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
Christian Dior,
15 h 3m
Christian Dior,
Tarjottu
2 400 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
Matta, silke Ghom, ca 121 x 76 cm.
15 h 5m
Tarjottu
400 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
Jenny Nyström, tuschteckning, signerad.
15 h 9m
Tarjottu
3 000 SEK
Lähtöhinta
5 000 SEK
Chanel, armband, 2019.
15 h 15m
Chanel, armband, 2019.
Tarjottu
4 200 SEK
Lähtöhinta
6 000 SEK
Carsten Regild, blandteknik på papper, signerad.
15 h 27m
Tarjottu
1 800 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
Marc Jacobs, väska, "Interlock Courier".
15 h 29m
Tarjottu
1 000 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK