BROR HJORTH, wood cut, signed.
Tarjottu
2 200 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
PELLE ÅBERG, oil on panel, signed.
Tarjottu
2 000 SEK
Lähtöhinta
5 000 SEK
Brilliant-cut diamond necklace.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
18K gold spehere necklace.
Tarjottu
2 866 SEK
Lähtöhinta
4 000 SEK
BIRGER LJUNGQUIST,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
4 000 SEK
Cabochon-cut moonstone ring.
Tarjottu
600 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
HANS-AGNE JAKOBSSON,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
18K gold cufflinks.
Tarjottu
2 000 SEK
Lähtöhinta
6 000 SEK
Solitaire brilliant-cut diamond ring. ca 1,65 ct.
Tarjottu
10 000 SEK
Lähtöhinta
40 000 SEK
AXEL HERMAN HÄGG,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
4 000 SEK
WIWEN NILSSON,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
5 000 SEK
18K gold earrings.
Tarjottu
5 666 SEK
Lähtöhinta
10 000 SEK
SÄNGBORD, ett par, rokokostil 1900-tal.
Tarjottu
2 000 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
BOOKMARK 18K gold and whitegold, 20,9 g.
Tarjottu
5 250 SEK
Lähtöhinta
6 500 SEK
LISA LARSON,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
NILSWALSETH,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
SKÅP, 1700-talets mitt.
Tarjottu
1 200 SEK
Lähtöhinta
8 000 SEK
GONG MING,
Tarjottu
5 000 SEK
Lähtöhinta
15 000 SEK
STURE JOHANNESSON,
Tarjottu
1 900 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
GUNNAR NYLUND,
Tarjottu
1 000 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
A set of two throughs.
Tarjottu
358 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
A marble garden ur 20th century.
Tarjottu
2 400 SEK
Lähtöhinta
4 000 SEK
STURE JOHANNESSON,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
KATTOVALAISIN, 1900-luvun puoliväli.
Tarjottu
55 EUR
Lähtöhinta
300 EUR
MINKKIJAKKU, VYÖ JA HATTU.
Tarjottu
200 EUR
Lähtöhinta
300 EUR
LOUIS VUITTON, PUKUPUSSI.
Tarjottu
442 EUR
Lähtöhinta
600 EUR
CHRISTIAN DIOR, OLKALAUKKU.
Tarjottu
800 EUR
Lähtöhinta
1 100 EUR
MINKKITURKKI, Saga Mink.
Tarjottu
250 EUR
Lähtöhinta
600 EUR
BERTIL VALLIEN, vase, Boda Åfors.
Tarjottu
1 200 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
SMINKBORD, 4 dlr, 1960-tal.
Tarjottu
500 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
HANS-AGNE JAKOBSSON,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 000 SEK