2260 Esinettä
TAULUKEHYS, 1800-luku.
Tarjottu
100 EUR
Lähtöhinta
250 EUR
GERHARD NORDSTRÖM, signed.
Tarjottu
300 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
JOAN MIRO, lithography, 1976.
Tarjottu
1 300 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
CHANEL, "Classic Maxi Bag", 1997-1999.
Tarjottu
15 500 SEK
Lähtöhinta
20 000 SEK
FÅTÖLJER ett par Art Deco-stil 1900-tal.
Tarjottu
3 000 SEK
Lähtöhinta
4 000 SEK
VITRINSKÅP Art Deco Wien daterat 1943.
Tarjottu
9 800 SEK
Lähtöhinta
6 000 SEK
SOFFA jugend 1900-talets början.
Tarjottu
1 000 SEK
Lähtöhinta
4 000 SEK
FRITS HENNINGSEN,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
4 000 SEK
ULRICA HYDMAN-VALLIEN,
Tarjottu
2 000 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
FRANK LLOYD WRIGTH, "Talesin", table, Cassina.
Tarjottu
6 000 SEK
Lähtöhinta
12 000 SEK
SÄNGBORD 2 st omkring 1900.
Tarjottu
3 500 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
OMEGA, Seamaster Cosmic 2000, wristwatch, 38 mm.
Tarjottu
2 200 SEK
Lähtöhinta
4 000 SEK
L E WIESNER,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
CARL FAGERLUND,
Tarjottu
1 500 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
SPEGEL 1900-talets andra hälft.
Tarjottu
600 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
COFFE TABLE, marble, second half of the 20th century.
Tarjottu
1 200 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
A CARPET, Kilim, ca 294 x 260 cm.
Tarjottu
6 200 SEK
Lähtöhinta
8 000 SEK
OMEGA, Seamaster 30, wristwatch 35 mm.
Tarjottu
2 200 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
GONG MING,
Tarjottu
5 600 SEK
Lähtöhinta
20 000 SEK
A PAIR OF STOOLS, end of the 20th century.
Tarjottu
1 600 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
BRUNO KARLSSON, oil on canvas, signed.
Tarjottu
1 500 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
MATTHÄUS SEUTTER - MAP, British Isles, Augsburg c 1730.
Tarjottu
3 000 SEK
Lähtöhinta
5 000 SEK
Sideboard concrete and metal modern.
Tarjottu
2 200 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
ROBERT HÖGFELDT, mixed media, signed.
Tarjottu
2 000 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
2 SHELVES, second half of the 20th century.
Tarjottu
1 200 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
GUNNAR WENNERBERG,
Tarjottu
3 200 SEK
Lähtöhinta
4 000 SEK
Tarjottu
1 500 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
MAX WALTER SVANBERG, litography on fabric, signed.
Tarjottu
1 800 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
Cabinet from the early 20th century.
Tarjottu
4 600 SEK
Lähtöhinta
5 000 SEK
VICTOR VASARELY,
Tarjottu
3 432 SEK
Lähtöhinta
4 000 SEK
BENGT ERIK HALLBERG,
Tarjottu
350 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
WIWEN NILSSON, silver necklace.
Tarjottu
4 000 SEK
Lähtöhinta
8 000 SEK
SONJA HAHN-EKBERG,
Tarjottu
800 SEK
Lähtöhinta
4 000 SEK