1888 Esinettä
A mid 20th century SIDEBOARD.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
BEHÅLLARE, mässing, 1800-tal.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
ANDERS HÖGBERG,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
An iron stamp.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
A carpet, Kilim, ca 292 x 200 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
9 000 SEK
A CARPET, semi-antique Kerman, ca.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
5 000 SEK
PÖYTÄVALAISINPARI, Italia.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
250 EUR
MIRROR, "David Marshall, "1980", USA.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
4 000 SEK
An empire mahogany leaf table.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
An early 20th century sewing table.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
STOLAR, 2 st, Miljöexpo, 2000-tal.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
JULES SCHYL,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
A carpet, Koliai, ca 304 x 153 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
WILHELM CLAUDIUS, oil on canvas, signed.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
4 000 SEK
BOCKBORD, omkring år 1900.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
A carpet, Figural Kashmar, ca 380 x 284 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
10 000 SEK
A carpet, Kilim, ca 384 x 317 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
15 000 SEK
A RUG, Old Nain, ca 201 x 129 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
4 000 SEK
FÅTÖLJ, 1900-talets mitt.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
GOLVLAMPA 1940/50-tal.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
A 19th century table.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
An 18th or early 19th century table.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
A CARPET, Kilim, ca 296 x 258 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
8 000 SEK
A RUNNER, Kilim, ca 278 x 81 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
An Empire atyle table mid 1900's.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
A table lamp from the early 20th century.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
An old Veramin Kilim ca 413 x 148 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
a carpet, Kilim, ca 284 x 200 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
6 000 SEK
A RUG, Old Qum, ca 208 x 135 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
7 000 SEK
SKÅP 1900-talets början.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK