1859 Esinettä
FÅTÖLJ, 1900-talets mitt.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
STOLAR 6 st tidigt 1900-tal.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
4 000 SEK
HANS-AGNE JAKOBSSON, a brass chandelier.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
A 20th century ceiling light.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
4 000 - 6 000 SEK
A RUG, Kilim, ca 244 x 168 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
4 000 SEK
A carpet, kilim, ca 250 x 167 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
4 000 SEK
A RUG, Kilim, ca 242 x 160 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
An art nouveau birch table.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
4 000 SEK
An early 20thc entury table.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
4 000 SEK
A late gustavian ottoman, circa 1800.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
5 000 SEK
CHAIR, 1960's.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
A renaissance style table.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
ENGRAVINGS, a pair, early 19th Century.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
FERNANDEZ ARMAN.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSBORD modern tillverkning.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
A late 19th century gate leg table.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
Three wall lights, Høvik Verk.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
5 000 SEK
TAKFOTOGENLAMPA, omkring år 1900.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
4 000 SEK
A pair of wall lights, Høvik Verk.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
4 000 SEK
BENJAMIN ROBERT HAYDON, oil on canvas.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
6 000 SEK
A Swedish 1950s chest of drawers.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
4 000 SEK
A Poul Henningsen PH5 lamp.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
MATTO. 295 x 199 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
400 EUR