A 1970s sofa.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
Four 18th century chairs.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
A 19TH CENTURY GATELEG TABLE.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
4 000 SEK
A mid 20th century easy chair.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
ERIK TRYGGELIN,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
A persian kilim carpet, ca 307 x 137 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
4 000 SEK
HENRY THOMAS ALKEN,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
10 000 SEK
MATTA, kelim, ca 587 x 175 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
5 000 SEK
A carpet, kilim, ca 305 x 195 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
4 000 SEK
OKÄND KONSTNÄR 1900-TAL ,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
A 1940s book shelf.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
Three gustavian chairs, ca 1800.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
4 000 SEK
An English 18th century armchair.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
OKÄND KONSTNÄR 1900-TAL ,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
A mid 19th century sofa.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
OKÄND KONSTNÄR 1900-TAL ,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
A 'Mexico' sofa by Arne Norell.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
An early 19th century cabinet.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
A 1930s-40s sofa.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
5 000 SEK
A RUNNER, kilim 295 x 80 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
EINCAR, A.T.P, wristwatch, 31 mm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
A CARPET, Kashmar, ca 385 x 300 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
15 000 SEK
LUKAS GÖTHMAN, acrylic on plastic film.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
A first half of the 20th century sofa.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
6 000 SEK
An Art Deco table.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
A RUG, Morocco, ca 234 x 158 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
A pair of 1950/60's armchairs.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
A mirror and sidetable, 1960's.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
An old China carpet ca 247 x 167 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
SOFFBORD/SIDOBORD 1900-talets mitt.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
SOFA TABLE, late 20th century.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK