RAM, sent 1700-tal.
Tarjottu
300 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
A carved wood sculpture, 18th/19th century.
Tarjottu
1 000 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
A Russian icon, late 19th / early 20th century.
Tarjottu
700 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
MIIKA NYYSSÖNEN, akryyli styroksille.
Tarjottu
100 EUR
Lähtöhinta
500 EUR
GLASPAINTING, 19th Century.
Tarjottu
300 SEK
Lähtöhinta
2 000 - 5 000 SEK
ANDERS ZORN, etching, signed. 1917.
Tarjottu
1 000 SEK
Lähtöhinta
8 000 SEK
Simon Gate, an engraved vase, Orrefors.
Tarjottu
300 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
TOM DIXON, a pair of brass wall lamps.
Tarjottu
500 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
OMEGA, wristwatch, 18 x 21 mm.
Tarjottu
2 800 SEK
Lähtöhinta
5 000 SEK
A CARPET, Keshan 286 x 195 cm.
Tarjottu
2 000 SEK
Lähtöhinta
5 000 SEK
CHANEL, ring, 2005.
Tarjottu
800 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
A RUG, Old Nain, ca 201 x 129 cm.
Tarjottu
1 200 SEK
Lähtöhinta
4 000 SEK
FÅTÖLJ troligen Norge 1900-talets senare del.
Tarjottu
1 200 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
CARL MALMSTEN,
Tarjottu
300 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
A porcelain figurine, Three Graces.
Tarjottu
500 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
BRACELET 18k gold, 25,6 g.
Tarjottu
6 835 SEK
Lähtöhinta
9 000 SEK
CERTINA, wristwatch, 19 mm.
Tarjottu
4 000 SEK
Lähtöhinta
5 000 SEK
LEANDER ENGSTRÖM,
Tarjottu
2 000 SEK
Lähtöhinta
8 000 SEK
VERNER PANTON, a pair of Tivoli bar stools.
Tarjottu
300 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
BERTIL BERNTSSON,
Tarjottu
1 000 SEK
Lähtöhinta
5 000 SEK
VENETIAN BOX CHAIN 18k gold approx 80 cm, 9,4 g.
Tarjottu
500 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
SÄNGBORD, ett par, tidigt 1900-tal.
Tarjottu
1 000 SEK
Lähtöhinta
4 000 SEK
A pair of vases with covers, ca 1900.
Tarjottu
1 000 SEK
Lähtöhinta
12 000 - 15 000 SEK
Three signed Theo Tobiasse lithographs.
Tarjottu
1 000 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
VICTOR VASARELY, signed and numbered 212/267.
Tarjottu
1 500 SEK
Lähtöhinta
4 000 SEK
BORD, 1800-talets första hälft.
Tarjottu
300 SEK
Lähtöhinta
5 000 SEK
A circa 1900 cabinet.
Tarjottu
300 SEK
Lähtöhinta
4 000 SEK
BRITT-LOUISE SUNDELL,
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
MINKKISTOOLA.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
250 EUR
GUNGSTOL, 1900-tal.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
3 000 SEK
A CARPET, Azerbajdzjan, ca 163 x 102 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK