A CARPET, flat weave, ca 277 x 213 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
6 000 SEK
A CARPET, Kilim, ca 393 x 313 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
8 000 SEK
KAAPPI, 1900-luvun puoliväli.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
250 EUR
LONGINES, rannekello, 31x35 mm.
Tarjottu
50 EUR
Lähtöhinta
250 EUR
ZENITH, rannekello, n. 40 mm.
Tarjottu
200 EUR
Lähtöhinta
300 EUR
OLA KOLEHMAINEN, BORD.
Tarjottu
500 EUR
Lähtöhinta
1 000 EUR
LJUSSTAKE, mässing, tidigt 1800-tal.
Tarjottu
500 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
SKYLT, glas, Belgien, 1900-talets början.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
DÖRRKLÄPP, järn, 1800-tal.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
LJUSSTAKE, brons, 1600-/1700-tal.
Tarjottu
1 000 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
GUCCI, olkalaukku.
Tarjottu
270 EUR
Lähtöhinta
250 EUR
A RUG, India, ca 267 X 182 cm.
Tarjottu
2 000 SEK
Lähtöhinta
6 000 SEK
A 1980's Grange chest of drawers.
Tarjottu
1 100 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
A Kashan runner, ca 389 x 100 cm.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
5 000 SEK
A ALVAR AALTO MODEL 915 SIDE TABLE.
Tarjottu
2 000 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
A 19th century Gustavian style sofa.
Tarjottu
300 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
An 18K gold necklace with a faceted emerald 3.93 cts.
Tarjottu
5 200 SEK
Lähtöhinta
13 000 SEK
18K gold and blue stone ring by Jürgen Girgsdies.
Tarjottu
1 600 SEK
Lähtöhinta
3 200 SEK
YVES SAINT LAURENT, päällystakki.
Tarjottu
2 600 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
White gold and brilliant-cut diamond necklace.
Tarjottu
13 000 SEK
Lähtöhinta
20 000 SEK
FENDI, 'Peekabo Large'.
Tarjottu
4 000 SEK
Lähtöhinta
6 000 SEK
CHRISTIAN DIOR, a sholder bag.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
A rug, Ziegler design, ca 232 x 170 cm.
Tarjottu
300 SEK
Lähtöhinta
7 000 SEK
A 19th century cheese mould,
Tarjottu
1 800 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
18K gold Björn Weckström bracelet.
Tarjottu
3 000 SEK
Lähtöhinta
10 000 SEK
ANTOINE VOLLON, oil on panel, signed.
Tarjottu
1 000 SEK
Lähtöhinta
15 000 SEK
A pewter table lamp by SYLVIA STAVE for GAB, 1935.
Tarjottu
1 500 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
CHRISTIAN DIOR, a monogram canvas tote bag.
Tarjottu
1 600 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK