1022171
Fernando de Szyszlo Valdelomar
(Född 1925)
90
90
90
90

FERNANDO DE SZYSZLO VALDELOMAR, färgetsning, signerad och numrerad 18/90.

Bladstorlek 151 x 97

Ej examinerad ur ram.

Maria Granfeldt
Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö
+46 (0)707 77 08 07

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
16 000
1 500
1 666
Utropspris
20 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
8 sep 2018 21:43
16 000 SEK
8 sep 2018 21:43
15 000 SEK
8 sep 2018 21:43
14 000 SEK
8 sep 2018 21:42
10 500 SEK
7 sep 2018 18:55
10 000 SEK