1027579
Nathalia Edenmont
(Född 1970)
Nathalia edenmont, "three"
Nathalia edenmont, "three"
Nathalia edenmont, "three"

NATHALIA EDENMONT, "Three"

Signerad och daterad 2005-2014 a tergo. C-print monterad på aluminium. Bild 44 x 34.5 cm.

Proveniens

Wetterlig Gallery, Stockholm. Inköpt 2014.

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst (föräldraledig)
+46 (0)8 12 04 87 05

Telefontid: Mån - Fre 9-13

3 200
300
333
Utropspris
8 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
12 sep 2018 19:42
3 200 SEK
9 sep 2018 21:26
3 000 SEK