1062925
Pablo Picasso
(1881-1973)
Pablo picasso, efter, färglitografi, ur verve 29 30, tryckt hos mourlot, paris 1954, daterad i trycket

PABLO PICASSO, efter, färglitografi, ur Verve 29-30, tryckt hos Mourlot, Paris 1954, daterad i trycket.

Kvinna och man med mask. Bladstorlek c:a 26 x 35 cm.

Ej examinerad ur ram.

Maria Granfeldt
Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö
+46 (0)707 77 08 07

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 510
141
156
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
21 aug 2018 20:35
1 510 SEK
21 aug 2018 13:59
1 410 SEK
21 aug 2018 13:09
1 310 SEK
21 aug 2018 12:56
1 200 SEK
20 aug 2018 15:05
1 100 SEK