1064385
Lage Lindell
(1920-1980)
68
68
68

LAGE LINDELL, Färglitografi, signerad och numrerad 58/68.

Utan titel. P. 78 x 105 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
6 500
607
672
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (44 bud)
23 aug 2018 13:16
6 500 SEK
23 aug 2018 13:16
6 300 SEK
23 aug 2018 13:14
6 000 SEK
23 aug 2018 13:13
6 000 SEK
23 aug 2018 13:13
5 700 SEK