1068380
Victor Vasarely
(1908-1997)
Xxx med blyerts
Xxx med blyerts
Xxx med blyerts

VICTOR VASARELY, färgserigrafi, signerad Vasarely och numrerad EA XVII/XXX med blyerts.

Optisk komposition. Bildmått 77 x 66 cm.

Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
3 700
345
382
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (25 bud)
9
15 aug 2018 13:43
3 700 SEK
15 aug 2018 13:43
3 500 SEK
15 aug 2018 11:00
3 210 SEK
8
13 aug 2018 19:31
3 010 SEK
13 aug 2018 19:31
3 000 SEK