1068382
Victor Vasarely
(1908-1997)
275 med blyerts
275 med blyerts
275 med blyerts

VICTOR VASARELY, färgserigfrafi, signerad Vasarely och numrerad 31/275 med blyerts.

Ur "Louisiana"-mappen. Galerie Börjeson 1985. Bildmått 65,5 x 65,5 cm.

Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
4 201
393
434
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (22 bud)
16 aug 2018 12:15
4 201 SEK
16 aug 2018 12:15
4 001 SEK
14 aug 2018 7:28
3 801 SEK
14 aug 2018 1:23
3 601 SEK
14 aug 2018 1:23
3 502 SEK